KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8959067

nr 895 9067

Blandteknik

Oidentifierad konstnär, signerad. , Man och kvinna, motivet: 50x37

måndag 19 maj 2014
kl 19:26:09