KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769334
*
nr 1276 9334
Oljemålning
Göran Ivarsson, "Vissna tulpaner", ej signerad. Olja på duk, 90x56 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 september 2019
kl 20:49:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/9 17:56:28
1
250 kr
23/9 15:43:12
2
400 kr
23/9 17:29:22
2
600 kr
23/9 19:01:14
3
350 kr
23/9 19:01:14
2
400 kr (Budbetjänt)
23/9 19:02:01
3
700 kr
23/9 19:24:51
2
Vinnande bud
23/9 19:28:23
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad göran ivarsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1276 9334
Oljemålning
Göran Ivarsson, "Vissna tulpaner", ej signerad. Olja på duk, 90x56 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 23 september 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/9 17:56:28 | 1 | 250 kr |
| 23/9 15:43:12 | 2 | 400 kr |
| 23/9 17:29:22 | 2 | 600 kr |
| 23/9 19:01:14 | 3 | 350 kr |
| 23/9 19:01:14 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 23/9 19:02:01 | 3 | 700 kr |
| 23/9 19:24:51 | 2 | Vinnande bud |
| 23/9 19:28:23 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad göran ivarsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10 -
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14



