MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Dish 14003268

nr 1400 3268

DISH

WA Bolin. Emaljerad metall, 1970s, 14, 5cmx14, 5cm, krackelyr.

WA Bolin. Emaljerad metall, 1970-tal, 14,5cmx14,5cm

Condition: krackelyr

SEK 300

Monday May 31 2021
at 18:42:46

31/5 12:53:37 1      Vinnande bud