KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303135

nr 1430 3135

Olle Larsson

(1926-1996), Sverige

Oljemålning, 1926-1996. Självporträtt. Signerad, daterad 1951. Olja på pannå, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 36x34 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 november 2021
kl 18:47:05

5/11 13:02:12 1      Vinnande bud

Olle Larsson

Läs mer om Olle Larsson