LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 10381055
*
nr 1038 1055
FLOOR LAMP
metall / glaskupa, 1950s/1960s,
metall / glaskupa, 50/60-tal
Estimate:
800
Sold:
SEK 800
Auction date:
Monday May 16 2016
at 18:16:25
- Bid history
Time
Bidder
Bid
12/5 06:42:26
1
700 kr
16/5 18:11:26
2
Vinnande bud
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
*
FLOOR LAMP
Read more about 50/60-tal
nr 1038 1055
FLOOR LAMP
metall / glaskupa, 1950s/1960s,
metall / glaskupa, 50/60-tal
Estimate: | 800 |
---|---|
Sold: | SEK 800 |
Auction date: |
Monday May 16 2016 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
12/5 06:42:26 | 1 | 700 kr |
16/5 18:11:26 | 2 | Vinnande bud |
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal