ART / Lithographs / Graphic art 10605554
nr 1060 5554
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Sofia Linde (b. 1980), 22/50, sheet: 45x67,
GRAPHIC ART, Sofia Linde (f. 1980), 22/50, bladets mått: 45x67
Sofia Linde, Swedish painter, born 1980.
SEK 100
Monday October 3 2016
at 20:57:27
30/9 14:51:47