KONST / Litografier / Färglitografi 16258264

nr 1625 8264

Färglitografi

Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993. Färglitografi, bildmått: 50x67 cm, yttermått inklusive ram: 63x82 cm

Utrop:

500 kr

måndag 3 juni 2024
kl 20:29:36