LIGHTING / Table lamps / Desk lamp 17234117
nr 1723 4117
DESK LAMP
Tom Ahlström & Hans Ehrich, Fagerhult, 'Lucifer', ställbar, stomme i plast, fot i metall, wear, repor.
Tom Ahlström & Hans Ehrich, Fagerhult, "Lucifer", ställbar, stomme i plast, fot i metall. Höjd: 53 cm ca
Condition: bruksslitage, repor
Withdrawn
Monday September 15 2025
at 18:05:47