KONST / Litografier / Färglitografi 13557037
nr 1355 7037
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 123/360, "Gröna Lund". Motivet: 37x44cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:55:00
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
19 okt
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö