FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 10123180

nr 1012 3180

ARMCHAIRS

one pair, late 19th century, stains.

1 par, sent 1800-tal

Condition: slitage, skador

600

SEK 500

Monday January 18 2016
at 20:41:53