MISCELLANEOUS / Rugs / Curtains 5864298

nr 586 4298

CURTAINS

2 st, 180 x 120, Josef Frank, slitage, skador.

2 st, 180 x 120, Josef Frank

Condition: slitage, skador

100

SEK 400

Monday June 1 2009
at 17:49:30

Josef Frank (1885-1967)
Svensk arkitekt, formgivare och professor med rötter i Österrike.