ART / Oil paintings / Oil painting 13342121
nr 1334 2121
OIL PAINTING
unidentified artist. No signature. Oil on canvas, 45x32cm,
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 45x32cm
SEK 300
Monday June 29 2020
at 20:34:38
100 kr
200 kr
250 kr