ART / Oil paintings / Oil painting 9601858
nr 960 1858
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Lasse Stevenfeldt (1930-2014), still life, ej signerad, unframed, olja på duk, sheet: 35x45 cm,
OIL PAINTING, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), stilleben, ej signerad, oramad, olja på duk, bladets mått: 35x45 cm
Lasse Stevenfeldt, Swedish painter, born 1930, dead 2014.
Monday May 11 2015
at 19:22:33
Lasse Stevenfeldt
Read more about Lasse Stevenfeldt