KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12634111

nr 1263 4111

ertrud Wieselgren (f. 1929), Sverige. Träd, signerad. Olja på duk, 65x81 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 juli 2019
kl 20:17:05

30/6 21:05:38 1      Vinnande bud