KONST / Litografier / Litografier 7473235
*
nr 747 3235
Litografier
2 st, R Eriksson, -64, stockholmsmotiv, motivets mått: 10x34
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 mars 2012
kl 18:48:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/3 13:54:00
1
100 kr
18/3 13:48:47
2
200 kr
18/3 16:18:38
1
200 kr
18/3 16:19:14
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier motiv från stockholm r eriksson stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:31
*
Litografier
nr 747 3235
Litografier
2 st, R Eriksson, -64, stockholmsmotiv, motivets mått: 10x34
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 mars 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/3 13:54:00 | 1 | 100 kr |
| 18/3 13:48:47 | 2 | 200 kr |
| 18/3 16:18:38 | 1 | 200 kr |
| 18/3 16:19:14 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier motiv från stockholm r eriksson stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:31



