KONST / Litografier / Färglitografi 11674112
nr 1167 4112
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Stockholm, signerad och numrerad 219/295, motivet: 22x29
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 mars 2018
kl 19:46:34
27/2 01:27:36
100 kr
1/3 17:59:53
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström