KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiska blad 16428133

nr 1642 8133

Grafiska blad

Christian Berg. Signerade 73, "aktstudie 1928" och "lekande torso 1928", yttermått inklusive ram: 59x52 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 16 september 2024
kl 19:33:55