KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16107158

nr 1610 7158

Alf Ekberg

(f. 1945), Sverige

Skulptur, Signerad -88. Stengods, patinerad yta, delvis förgylld. Även signerad på träsockel. Höjd: 15 cm

Alf Ekberg, svensk skulptör född 1945.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 1 april 2024
kl 18:07:23

Alf Ekberg

Läs mer om Alf Ekberg
Stengods