FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Hängskåp 3807095
nr 380 7095
Hängskåp
Lenght: ()
1800-tal, längd: 50, djup: 29, höjd: 62, (skador)
300
SEK 1300
Monday October 3 2005
at 16:00:00
900 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr