KONST / Litografier / Grafiskt blad 11119392
*
nr 1111 9392
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, Karin Dahlin (f. 1975), EA-upplaga, bladets mått: 43x45
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 maj 2017
kl 20:59:03
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga grafiskt blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16
*
Karin Dahlin
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
nr 1111 9392
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, Karin Dahlin (f. 1975), EA-upplaga, bladets mått: 43x45
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Sista tid för bud online: |
måndag 29 maj 2017 |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga grafiskt blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39 -
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16



