KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9963078
*
nr 996 3078
Pastell
Carl Brandt, Segelbåtar, 18 x 53
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 november 2015
kl 18:19:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/11 09:39:08
1
Vinnande bud
23/11 11:30:22
2
600 kr
23/11 11:30:22
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl brandt färgkrita marin marinmotiv pastell segelbåt segelbåtar segelfartyg segelskuta segelskutor vattenfärg
-
8360 Pastell
Monogramsignerad AE, modell, bladets mått: 36x25 c..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:11
-
8204 Pastell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:18
*
Pastell
Läs om budbetjänten
nr 996 3078
Pastell
Carl Brandt, Segelbåtar, 18 x 53
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 23 november 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 20/11 09:39:08 | 1 | Vinnande bud |
| 23/11 11:30:22 | 2 | 600 kr |
| 23/11 11:30:22 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl brandt färgkrita marin marinmotiv pastell segelbåt segelbåtar segelfartyg segelskuta segelskutor vattenfärg
-
8360 Pastell
Monogramsignerad AE, modell, bladets mått: 36x25 c..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:11 -
8204 Pastell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:18



