ART / Lithographs / Litograph in colors 13557125
nr 1355 7125
Carl Johan De Geer
(f. 1938), Sverige
Carl Johan De Geer (b. 1938), Sweden. 'Stålpojkens stad'. Signed, numbered 7/190, ca 64x50cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Stålpojkens stad". Signerad, numrerad 7/190, ca 64x50cm
Carl Johan De Geer, Swedish painter, born 1938.
4000
SEK 3600
Monday October 19 2020
at 20:48:58
16/10 08:01:24
3.400 kr
19/10 16:42:14
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik
Carl Johan De Geer
Read more about Carl Johan De Geer