ART / Lithographs / Litograph in colors 15053503
nr 1505 3503
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Berndt-Rune Jäverbrant (b. 1941), Sweden. Signed, numbered 6/360, dated -79, bb. 33x45 cm rym: 45x56 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, färglitografi, numrerad 6/360, daterad -79,33x45 cm, yttermått inklusive ram: 45x56 cm
300
SEK 150
Monday November 28 2022
at 18:12:50
150 kr
Berndt-Rune Jäverbrant
Read more about Berndt-Rune Jäverbrant