MISCELLANEOUS / Nautica / Modellbåtar 5784337
nr 578 4337
Modellbåtar
2st, lenght: 70, slitage, skador.
2st, längd: 70
Condition: slitage, skador
100
SEK 350
Monday April 20 2009
at 18:24:16
300 kr
150 kr
250 kr