GLASS & CERAMICS / Ceramics / Tallrikar 5506396

nr 550 6396

Tallrikar

Lenght: ()

5st, Kina 1700-tal, 3st med mindre nagg

Condition: nagg

1000

SEK 700

Monday November 3 2008
at 16:14:15

3/11 13:38:41 1      Vinnande bud