KONST / Oljemålningar / Collage 15494232
nr 1549 4232
Robert Benson
(f. 1939), Storbritannien
Collage, Signerad, daterad 1991, "Little water-fall", 16x16 cm, yttermått inklusive ram: 24x24 cm
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Utrop:
500 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:46:19
Robert Benson
Läs mer om Robert Benson