KONST / Litografier / Färglitografi 13789126
nr 1378 9126
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 13/56. Bladets mått: 31x24cm, oramat löst blad
Kondition: vikskada
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:13:24
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr