KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15218320
nr 1521 8320
Curt Asker
(f. 1930), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 34/49, bladets mått: 27x39, oramat löst blad
Curt Asker, svensk målare, grafiker och skulptör född 1930.
Utrop:
500 kr
måndag 13 februari 2023
kl 20:04:05