KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15218320

nr 1521 8320

Curt Asker

(f. 1930), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 34/49, bladets mått: 27x39, oramat löst blad

Curt Asker, svensk målare, grafiker och skulptör född 1930.

Utrop:

500 kr

måndag 13 februari 2023
kl 20:04:05

Curt Asker

Läs mer om Curt Asker