GLAS OCH KERAMIK / Glas / Starkvinsglas 7449541

nr 744 9541

Starkvinsglas

1700-/1800-tal, signerad: APGS, slipad dekor, höjd: 9, 5

Utrop:

600 kr

Såld:

550 kr

måndag 27 februari 2012
kl 19:37:05