FURNITURE / Chairs and Stools / Chair 2402060
nr 240 2060
CHAIR
Lenght: ()
Louis XVI-stil, förgylld, 1800-tal
1500
SEK 1000
Monday May 12 2003
at 18:00:00
Oxford chair
Producerad av Fritz Hansen, Danmark.