ART / Lithographs / Litograph in colors 11482630
nr 1148 2630
Ã…ke Ahlberg
(f. 1943), Sverige
Åke Ahlberg (b. 1943), Sweden. Signed and numbered 48/150, löst blad, sheet: 61x72,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad och numrerad 48/150, löst blad, bladets mått: 61x72
Ã…ke Ahlberg, Swedish painter, born 1943.
300
Monday December 4 2017
at 18:33:11