ART / Etchings etc / Etchings 13567119
nr 1356 7119
Lucio Del Pezzo
(f. 1933), Italien
2 pcs, Lucio Del Pezzo (b. 1933), Italy. Signed, numbered 44/90, oramade lösa blad. Sheet: 50x65 cm,
ETCHINGS, 2 st, Signerad, numrerad 44/90, oramade lösa blad. Bladets mått: 50x65 cm
Lucio Del Pezzo, Italian painter born 1933.
SEK 250
Monday October 26 2020
at 20:23:39
100 kr
200 kr