MÖBLER / Skåp & hyllor / Kabinettskåp 17212096

nr 1721 2096

Kabinettskåp

Barock, Ett dörrpar med bakomliggande lådor, uppfällbar ovandel, järnbeslag, omarbetat, Bredd: 53 cm. Djup: 38 cm, höjd: 121 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 1 september 2025
kl 20:57:35