KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15384144

nr 1538 4144

Akvarell

Anna Essipova. "Kråkor ". Signerad. Akvarell. Bildmått: 38x56 cm, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 maj 2023
kl 20:00:00