FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 17144134

nr 1714 4134

CHAIRS

one pair, Genombruten rygg med spjälor, kopplade ben. Sitthöjd 52cm, wear, damages, cracks.

Ett par, Genombruten rygg med spjälor, kopplade ben. Sitthöjd 52cm

Condition: slitage, skador, spricka/ sprickor

400

SEK 900

Monday July 28 2025
at 20:07:49