MÖBLER / Bord / Toilettebord 8089146

nr 808 9146

Toilettebord

+ taburett, 1920-tal, längd: 128, djup: 55, höjd: 80

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 18 februari 2013
kl 19:46:04