ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Plädar 16569230
nr 1656 9230
Viola Gråsten
(f. 1910), Sverige
Plädar, 2 syt, Tidstrand. Längd: 210 cm, djup: 160 cm
Kondition: slitage, skador
Viola Gråsten, född 1910 i Finland, död 1994.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 november 2024
kl 20:26:32
100 kr
150 kr