KONST / Litografier / Färglitografi 15595006
nr 1559 5006
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
"Elevateljén". Signerad, färglitografi, daterad 1974. Bladstorlek 47,5x63 cm. Yttermått inklusive ram: 52x67 cm
Kondition: bladet med skador, bland annat vattenskada
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 19:09:28
25/8 00:46:32
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström