KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 14765305
nr 1476 5305
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Teckningar, 3 st, Tusch, Signerad, daterad 83, Wien, 20x30, oramade
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:03:18
19/6 21:31:48
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas