KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15474467

nr 1547 4467

Henning Paulsson

(1897-1973), Sverige

Oljemålning, Fåglar. Signerade. Olja på duk, 23x25 cm, yttermått inklusive ram: 37x41 cm

Henning Paulsson, född 1897, död 1973, svensk bldkonstnär och grafiker.

Utrop:

500 kr

måndag 12 juni 2023
kl 18:55:34

Henning Paulsson

Läs mer om Henning Paulsson