KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7446159
nr 744 6159
Akvarell
Signerad P. 07, hästar och herreman, motivets mått: 16x27
Utrop:
500 kr
Såld:
550 kr
måndag 27 februari 2012
kl 18:58:13
100 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr