KONST / Litografier / Färglitografi 11944015
nr 1194 4015
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 76/225, Motivet. 49x79 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 juli 2018
kl 18:03:08
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner