nr 603 5777
FURNITURE SET
3 pcs, Louis XVI-stil (Renoverings objekt), wear, damages.
3 delar, Louis XVI-stil (Renoverings objekt)
Condition: slitage, skador
| Estimate: |
3000 |
| Sold: |
SEK 3000 |
Monday October 5 2009 at 16:00:00
| Time |
Bidder |
Bid |
5/10 05:38:30