FURNITURE / Tables / What-not 8584532
nr 858 4532
WHAT-NOT
late 19th century, length: 54, width: 57, height: 74, wear, damages.
Sent 1800-tal, längd: 54, djup: 57, höjd: 74
Condition: slitage, skador
SEK 400
Monday November 11 2013
at 20:03:44
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr