nr 560 5733
Bordsur
O. 1800, höjd: 50
Kondition: slitage, skador
| Utrop: |
1.500 kr |
| Såld: |
1.300 kr |
måndag 12 januari 2009 kl 16:00:00
| Tid |
Kund |
Bud |
1.000 kr
1.200 kr