KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13834308
nr 1383 4308
Bertil Gullander
(1915-1999), Sverige
Oljemålning, Bertil Gullander (1915-1999), Sverige, kvinna i hatt. Signerad, daterad 1951. Olja på duk, 65x48, yttermått inklusive ram: 86x70 cm
Utrop:
500 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:26:57
Bertil Gullander
Läs mer om Bertil Gullander