ART / Oil paintings / Oil painting 14211034
nr 1421 1034
OIL PAINTING
Nicolas-Phillipe Dupuy (1650-1711), attributed. Portrait of a woman, föreställer enligt uppgift medlem i släkten Staël von Holstein. No signature. Oil on canvas, dubblerad, ca 41x33 cm, outer dimensions including frame: 49x39 cm, wear, restaurerad, retuscher, ramen har släppt.
Nicolas-Phillipe Dupuy (1650-1711), tillskriven. Kvinnoporträtt, föreställer enligt uppgift medlem i släkten Staël von Holstein. Ej signerad. Olja på duk, dubblerad, ca 41x33 cm, yttermått inklusive ram: 49x39 cm
Condition: slitage, restaurerad, retuscher, ramen har släppt
5000
SEK 7400
Monday September 27 2021
at 19:46:36
4.000 kr
5.200 kr
4.400 kr
4.600 kr (Robot)
4.800 kr
5.000 kr (Robot)
5.400 kr
6.200 kr
5.800 kr
6.000 kr (Robot)
6.600 kr
6.200 kr
6.400 kr (Robot)
7.200 kr
6.800 kr
7.000 kr (Robot)
7.200 kr
- Klassiska
Sep 27
Klassiska
Read more about Klassiska