ART / Oil paintings / Oil painting 12433537
nr 1243 3537
OIL PAINTING
signed. Cederholm, birds. Oil on canvas, 67x59,
signerad. Cederholm, Fåglar. Olja på duk, 67x59
600
SEK 200
Monday Mars 25 2019
at 18:45:17
150 kr