ART / Lithographs / Litograph in colors 13913187
nr 1391 3187
Willy Thessing
(f. 1939), Sverige
Willy Thessing (b. 1939), Sweden. "Två kannor", stilleben med mjölkkannor. Signed, numbered 109/290. Subject: 19x14 cm, outer dimensions including frame: 46x38 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Två kannor", stilleben med mjölkkannor. Signerad, numrerad 109/290. Motivet: 19x14 cm, yttermått inklusive ram: 46x38 cm
Willy Thessing, Swedish painter born 1939.
Monday April 19 2021
at 19:42:51