ART / Watercolor paintings & Drawings / Anders hultman 10791005
nr 1079 1005
Anders Hultman
(f. 1953), Sverige
Anders Hultman (b. 1953), 'Gilla Läget', 2016, signerad 'Anders Hultman 2016' och 'Gilla Läget'. Blandteknik (gicléetryck, pens, kritor, kol, akvarell på akvarellpapper), 29x29 cm / 53x53 cm,
Anders Hultman (f. 1953), 'Gilla Läget', 2016, signerad 'Anders Hultman 2016' och 'Gilla Läget'. Blandteknik (gicléetryck, pennor, kritor, kol, akvarell på akvarellpapper), 29x29 cm / 53x53 cm
Anders Hultman, Swedish painter, born 1953 in Stockholm.
2000
SEK 1500
Monday October 31 2016
at 18:48:16
1.400 kr
700 kr
800 kr
(RESERVE NOT MET)
1.000 kr
1.100 kr
(RESERVE NOT MET)
1.200 kr
1.300 kr
(RESERVE NOT MET)
1.400 kr
1.400 kr
(RESERVE NOT MET)
Oct 31
A(u)ktion!
Read more about A(u)ktion!
Anders Hultman
Read more about Anders Hultman